Uspjesi naših učenika na županijskim natjecanjima

Autor: Jasenka Staničić, 18. 3. 2010.

Učenici naše škole ostvarili zapažene rezultate na županijskim natjecanjima iz matematike, hrvatskog jezika, geografije, njemačkog jezika, vjeronauka...

Naša se škola može pohvaliti dosadašnjim uspjesima svojih učenika na županijskim i državnim natjecanjima. Prošle smo godine prema ostvarenim rezultatima bili ukupno treći u Karlovačkoj županiji! Ove školske godine, premda sva natjecanja još nisu završena, možemo istaknuti prvo mjesto iz matematike koje je s visokim rezultatom od 96% riješenih zadataka ostvarila učenica 6.b razreda Marijeta Pleskina. Njezina voditeljica je učiteljica Anita Tuškan.

Prvo mjesto su, također s visokim postotkom, 96% i 91%, ostvarile i učenice  5.b Paula Prebeg i Stela Malatestinić na natjecanju iz geografije, pod vodstvom mentorice Ane Nekić.

Drugo mjesto zauzela je Patricija Benković iz 8.a na natjecanju iz njemačkog jezika, dok je Gabrijel Biličić bio četvrti. Njihova je voditeljica Vedrana Jelača. Druga je bila i Sanja Šašek, iz 8.a na natjecanju iz geografije.

Treće mjesto iz hrvatskoga jezika ostvarila je Tea Tuškan iz 7.b pod vodstvom Dušanke Galez, kao i učenici 8. razreda Vedrana Vidiček, Gabrijel Biličić, Ksenija Krašina i Sanja Šašek na natjecanju iz vjeronauka. Pripremala ih je Valentina Katolik Krajačić.

Treće mjesto osvojile su i naše rukometašice na županijskom turniru.