POČETAK NOVE ŠKOLESKE GODINE 2024./2025.

Autor: Gordana Basar, 4. 9. 2024. 07:19

Poštovani roditelji, dragi učenici,

Bliži na se 9. rujan i početak nove nastavne godine. Prvi dan nastave mnogi pamte cijeloga života, a ovogodišnji početak sigurno ćemo pamtiti po visokoj dizalici koju smo „posadili“ u školskom voćnjaku. Naime, nakon punih 50 godina naša škola će biti proširena, dograđena, modernizirana i spremna 2026. godine za rad samo u jutarnjoj smjeni.

U matičnoj školi u Ozlju prvi dan nastave (9.9.2024.)  svi učenici osim prvašića počinju s radom u  u 8.00 sati. Najprije će  ostati  u holu škole radi rasporeda učenika petih razreda po razrednim odjelima i učionicama te zajedničkog fotografiranja novih petih razreda  s razrednicima. Autobusi za povratak iz škole samo prvoga dana vozit će u 12 sati i 40 minuta.

Učenici 2. i 4. razreda Matične škole od ponedjeljka 9.9.2024. na nastavu dolaze u poslijepodnevnu smjenu koja počinje u 13 sati i 10 minuta.  Nastava popodne završava samo prvoga dana završava u 15:45 sati i odvoz učenika je u 15:50 sati.

Učenike prvih razreda prvoga dana u matičnoj školi očekujemo u 9.00 sati s roditeljima jer u holu škole  slijedi program dobrodošlice, mali pokloni gradonačelnice i DND-a Ozalj, raspored u razredne odjele  i zajedničko fotografiranje.

Učenici područnih škola dobit će raspored za prvi dan nastave od svojih učiteljica prilikom preuzimanja udžbenika.

U tjednu od 2. do 6. rujna vršit će se podjela udžbenika i drugih obrazovnih materijala i o terminu podjele će svakog roditelja obavijestiti razrednik/ica njegovog djeteta.

Učenici putnici su po voznom redu obavezni  čekati autobuse na stanicama najmanje pet minuta prije navedenog vremena polaska. Ispoštovala se zamolba Vijeća roditelja da se svake godine zamijeni redoslijed linija ujutro u polasku i poslije nastave u odlasku o čemu ćete vidjeti u voznom redu koji će biti objavljen na web stranici Škole i na ulaznim vratima Matične škole u Ozlju u petak 6. rujna 2024. godine.

Od prvog dana nastave u svim školama bit će organizirana prehrana.

Program produženog boravka započinje u utorak 10. rujna 2024. godine.

Svima želim sretan početak nove nastavne godine, a prvašićima sretan i uspješan početak školovanja!

Ravnateljica škole

Gordana Basar, dipl. učitelj

POČETAK NOVE ŠKOLESKE GODINE 2024./2025.

Autor: Gordana Basar, 4. 9. 2024. 07:19

Poštovani roditelji, dragi učenici,

Od prvog dana nastave u svim školama bit će organizirana prehrana.

Program produženog boravka započinje u utorak 10. rujna 2024. godine.

Ravnateljica škole

Gordana Basar, dipl. učitelj

OBAVIJEST O PROMETOVANJU ŠKOLSKOG AUTOBUSA NA LINIJI ZORKOVAC - OZALJ

Autor: Gordana Basar, 15. 5. 2023. 13:14

Poštovani roditelji, dragi učenici Zorkovca na Kupi, Trešćerovca, Polja Ozaljskog i Trga,

Zbog rekonstrukcije prometnice između sela Trg i Polje Ozaljsko bit će onemogućen promet za sva vozila,  osim za školski autobus koji će prometovati po važećem voznom redu, tj. polazak iz Zorkovca na Kupi u 7:30 sati i povratak po važećem voznom redu s Autobusnog kolodvora.

Promjena se odnosi samo na učenike PŠ Trg iz Polja Ozaljskog koji će se voziti navedenim školskim autobusom, i nalaze se  na popisu učenika putnika u navedenoj liniji.

Kada prometovanje neće biti moguće navedenom rutom, alternativni pravac  je  cesta kroz Levkušje ili put uz jezera Šljunčare. Tada će školski autobus prevoziti učenike Zorkovca na Kupi, Trešćerovca i Polja Ozaljskog, a školski kombi će prevoziti učenike putnike od 5. do 8. razreda. O voznom redu za te dane će učenici biti obaviješteni u školi.

Hvala na razumijevanju.

S poštovanjem,

Gordana Basar, ravnateljica OŠ „Slava Raškaj“ Ozalj

Vozni red za potrebe OS SLAVA RASKAJ SK.GODINA 2022-23[22182].doc

U prilogu se nalazi popis udžbenika  koji će se koristiti u šk. godini 2024./2025. Za pregled udžbenika  pojedinog razreda potrebno je odabrati razred u donjoj traci dokumenta.