Božićna priredba

Autor: Blaženka Pavlović Mlačak, 23. 12. 2022.

Nakon nekoliko godina stanke, iz svima nam znanih razloga, održana je božićna priredba u holu Matične škole. Na priredbi su sudjelovali učenici  razredne nastave, polaznici Glazbene škole Karlovac Područnog odjela Ozalj  te naše učenice polaznice zabavnog centra Čarobna šuma. Učenici su ozbiljno shvatili svoje nastupe pa su tjednima marljivo vježbali kako bi se pokazali svojim roditeljima, prijateljima i gostima na najbolji način. Osim veselih recitacija  na temu snijega, Božića, Djeda Božićnjaka bilo je  tu i pjesme, glazbenih nastupa i plesa. Učenici su se u nastupima dotakli i svevremenske teme odnosa djece i roditelja koji je često prožet nesporazumima.  Bilo je lijepo opet vidjeti hol ispunjen roditeljima, osmijehe i ponos na licima roditelja, nestrpljivost i tremu na dječjim licima punima želje da nastupe i pokažu što znaju. Hvala svima na dolasku, nadamo se da ste uživali!

Izvor: Predrag Matko (fotografije)

« Svibanj 2024 »