Svečanost za uspješan početak

Autor: Jasenka Staničić, 4. 9. 2017.

Svi učenici i učitelji okupili su se jutros u školskom predvorju kako bi svečano proslavili početak nastave. Učenici drugog i četvrtog razreda pozdravili su nas pjesmama, recitacijama i kratkom scenskom igrom. Zatim je ravnateljica Gordana Basar svima zaželjela sretan početak nove školske godine, posebno novim učenicima petoga razreda koji su do sada nastavu pohađali u područnim školama.

Stručna suradnica Biljana Šop Perušić, edukacijski rehabilitator, prezentirala je učenicima Pravilnik o kućnom redu, posebno istaknuvši novosti koje od ove školske godine vrijede za sve učenike.

Na kraju su nam su razrednice 5.a i 5. b predstavile nove razredne odjele koje su svi nazočni pozdravili srdačnim pljeskom dobrodošlice.

U poslijepodnevnoj smjeni održat će se priredba za nove učenike prvoga razreda.

Dobro nam došli, novi učenici Matične škole! Sretan početak svima!

Učenici 2.r. izvode scensku igru "Boje"

Učenici 4. razreda pripremili su program dobrodošlice

Pozdrav ravnateljice Gordane Basar

Defektologinja Biljana Šop Perušić upoznaje učenike s pravilima ponašanja u školi

1. razred s učiteljicom Dubravkom Sučec

3.r. s učiteljicom Jasminkom Žabčić

5.a s razrednicom Irenom Šimunić

5.b s razrednicom Dušankom Galez

Svima sretan novi početak!

Fotografije: Ines Jalševac