PRIJEVOZ UČENIKA U II. POLUGODIŠTU ZA UČENIKE OŠ "SLAVA RAŠKAJ" OZALJ

Autor: Gordana Basar, 11. 1. 2019.

Poštovani roditelji i dragi učenci,

danas je zadnji dan zimskog odmora učenika i još samo vikend nas dijeli od početka nastave u drugom polugodištu !

Učitelji su se vrijedno pripremali ovaj tjedan za sve vas i nadam se da ćete i vi doći s veseljem i znatiželjom za znanjem u novo polugodište i novu kalendarsku godinu.

Ravnateljica  vam je   uz pomoć finacijskih sredstava Karlovačke županije  i donacije  tvrtke C&A pripremila malo uređenije učioničko okruženje i informatičku opremljenost učionica.

Prijevoz u drugom polugodištu počinje po važećem voznom redu za sve linije kojima se prometovalo i do sada. Jedina promjena je uporaba ceste u Vrhovcu koja je u prvom polugodištu bila u rekonstrukciji te obavještavam  učenike Vrhovca koji stanuju u toj ulici da od ponedjeljka, 14.1.2019. godine čekaju autobus na stanicama kao i prošle školske godine. Prijevoznik će u ponedjeljak stati i pokupiti učenike putnike na svim stanicama, a od srijede ćemo dogovoriti stanice koje će se voziti do kraja nastavne godine.

Znači, učenici Vrhovca čekajte autobus na novouređenoj cesti jer će autobus prometovati tom ulicom od 14.1.2019.!

Sretan nam svima početak novog polugodišta i nove  godine !

Ravnateljica škole:

Gordana Basar, dipl učitelj