PRIJEVOZ UČENIKA KOJI NEMAJU PRAVO NA BESPLATAN PRIJEVOZ PO ZAKONU O ODGOJU I OBRAZOVANJU U OSNOVNIM I SREDNJIM ŠKOLAMA ZA ŠK.G. 2016/17.

Autor: Gordana Basar, 4. 9. 2016.

Poštovani roditelji i učenici,

obavještavam vas da i ove školske godine, počevši od 5. rujna 2016., Grad Ozalj u potpunosti financira prijevoz učenika koji imaju manje od 3 km (učenici od 1. do 4. razreda) i prijevoz učenika koji imaju manje od 5 km (učenici od 5. do 8. razreda) te tako povećavaju sigurnost djece svojih okolnih sela do maximuma.

Prijevoz se ostvaruje u suradnji s prošlogodišnjim prijevoznikom do okončanja postupka Natječaja za prijevoz učenika te se poštuje prošlogodišnji vozni red i stanice koje su u njemu navedene.

Detaljnije možete pročitati na web stranici Grada Ozlja (navedene su stanice) odakle sam preuzela obavijest koju imate mogućnost vidjeti u prilogu ove obavijesti.

Ovaj vozni red vrijedi samo za rujan. U listopadu prijevoz preuzima odabrani ponuđač iz Natječaja, o čemu ćete biti obaviješteni krajem rujna na web stranici škole i preko učitelja.

Srdačan pozdrav i sretan početak nove školske godine!

Ravnateljica škole:

Gordana Basar, dipl. učitelj