preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Slava Raškaj" Ozalj

Raspored informacija

Informacije za roditelje

Autor: Andreja Plavetić, 9. 10. 2019.

REDNI BROJ

IME I PREZIME

A SMJENA

B SMJENA

1.

SANDRA PREBEG

UTORAK, 3. SAT

 

PETAK, 3. SAT

2.

DUŠANKA GALEZ

PONEDJELJAK, 4. SAT

 

ČETVRTAK, 2. SAT

3.

DENIS FRANUŠIĆ

SRIJEDA, 7. SAT

 

ČETVRTAK, 4. SAT

4.

MELITA MATAKOVIĆ- ROŽIĆ

SRIJEDA, 3. SAT

 

PETAK, 4. SAT

5.

IVA PAVLAKOVIĆ

SRIJEDA, 5. SAT

 

UTORAK, 4. SAT

6.

KRISTINA CINDRIĆ BANOVIĆ

ČETVRTAK, 5. SAT

ČETVRTAK, 3. SAT

7.

ANITA KOTLAR

SRIJEDA, 5. SAT

 

PETAK, 5. SAT

8.

ANITA TUŠKAN

PETAK, 4. SAT

 

ČETVRTAK, 3. SAT

9.

IRENA ŠIMUNIĆ

SRIJEDA 6. SAT

 

PONEDJELJAK, 4. SAT

10.

IVANA LUKŠIĆ

SRIJEDA, 3. SAT

 

SRIJEDA, 3. SAT

11.

MIRNA ROTH BIŠĆAN

PONEDJELJAK, 2. SAT

 

PONEDJELJAK, 5. SAT

12.

JASMINKA DIZDAREVIĆ GVOŽĐAK

SRIJEDA, 4. SAT

SRIJEDA, 4. SAT

13.

IVANA FERKO PEĆAR

PONEDJELJAK, 3. SAT

 

SRIJEDA, 3. SAT

14.

ANA BRUNSKI

UTORAK, 4. SAT

 

UTORAK, 4. SAT

 

15.

ERIH NEUHOLD

UTORAK, 3. SAT

 

ČETVRTAK, 4. SAT

16.

MARIJA KUŠAN

PONEDJELJAK, 3. SAT

 

PONEDJELJAK, 3. SAT

 

17.

ALBERT BUKOVAC

PONEDJELJAK, 5. SAT

 

UTORAK, 4. SAT

18.

PREDRAG MATKO

PONEDJELJAK, 7. SAT

 

PONEDJELJAK, 3. SAT

19.

VEDRANA MIKULIČIN

SRIJEDA, 6. SAT

PETAK, 4. SAT

20.

NIKOLINA BIĆANIĆ

SRIJEDA, 5. SAT

 

SRIJEDA, 4. SAT

21.

TONI PEJIĆ

UTORAK, 7. SAT

 

ČETVRTAK, 5. SAT

22.

TOMICA KANJIR

UTORAK, 5. SAT

 

ČETVRTAK, 8. SAT

 

23.

DANIJELA OŠTRINA

PONEDJELJAK, 4. SAT

PONEDJELJAK, 7. SAT

 

REDNI BROJ

IME I PREZIME

A SMJENA

B SMJENA

1.

SANDRA PREBEG

UTORAK, 3. SAT

 

PETAK, 3. SAT

2.

DUŠANKA GALEZ

PONEDJELJAK, 4. SAT

 

ČETVRTAK, 2. SAT

3.

DENIS FRANUŠIĆ

SRIJEDA, 7. SAT

 

ČETVRTAK, 4. SAT

4.

MELITA MATAKOVIĆ- ROŽIĆ

SRIJEDA, 3. SAT

 

PETAK, 4. SAT

5.

IVA PAVLAKOVIĆ

SRIJEDA, 5. SAT

 

UTORAK, 4. SAT

6.

KRISTINA CINDRIĆ BANOVIĆ

ČETVRTAK, 5. SAT

ČETVRTAK, 3. SAT

7.

ANITA KOTLAR

SRIJEDA, 5. SAT

 

PETAK, 5. SAT

8.

ANITA TUŠKAN

PETAK, 4. SAT

 

ČETVRTAK, 3. SAT

9.

IRENA ŠIMUNIĆ

SRIJEDA 6. SAT

 

PONEDJELJAK, 4. SAT

10.

IVANA LUKŠIĆ

SRIJEDA, 3. SAT

 

SRIJEDA, 3. SAT

11.

MIRNA ROTH BIŠĆAN

PONEDJELJAK, 2. SAT

 

PONEDJELJAK, 5. SAT

12.

JASMINKA DIZDAREVIĆ GVOŽĐAK

SRIJEDA, 4. SAT

SRIJEDA, 4. SAT

13.

IVANA FERKO PEĆAR

PONEDJELJAK, 3. SAT

 

SRIJEDA, 3. SAT

14.

ANA BRUNSKI

UTORAK, 4. SAT

 

UTORAK, 4. SAT

 

15.

ERIH NEUHOLD

UTORAK, 3. SAT

 

ČETVRTAK, 4. SAT

16.

MARIJA KUŠAN

PONEDJELJAK, 3. SAT

 

PONEDJELJAK, 3. SAT

 

17.

ALBERT BUKOVAC

PONEDJELJAK, 5. SAT

 

UTORAK, 4. SAT

18.

PREDRAG MATKO

PONEDJELJAK, 7. SAT

 

PONEDJELJAK, 3. SAT

19.

VEDRANA MIKULIČIN

SRIJEDA, 6. SAT

PETAK, 4. SAT

20.

NIKOLINA BIĆANIĆ

SRIJEDA, 5. SAT

 

SRIJEDA, 4. SAT

21.

TONI PEJIĆ

UTORAK, 7. SAT

 

ČETVRTAK, 5. SAT

22.

TOMICA KANJIR

UTORAK, 5. SAT

 

ČETVRTAK, 8. SAT

 

23.

DANIJELA OŠTRINA

PONEDJELJAK, 4. SAT

PONEDJELJAK, 7. SAT

 




Školski radio

Radijske emisije
UDŽBENICI

U prilogu se nalazi popis udžbenika i drugih obrazovnih materijala  koji će se koristiti u šk. godini 2019./2020. Za pregled udžbenika i radnih materijala pojedinog razreda potrebno je odabrati razred u donjoj traci dokumenta.

 

Priloženi dokumenti:
Udzbenici 2019 -2020.xlsx

Djeca i mediji

 

U matičnoj školi provedeno je istraživanje o konzumaciji medija djece mlađe školske dobi - vrste medija, sadržaji medija, provedeno vrijeme itd. U nastavku možete detaljno pročitati kojim medijima i koliko su izložena djeca naše škole od 1. do 4. razreda.

Kalendar
« Lipanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Prikazani događaji

Oglasna ploča
UPISI U SREDNJU ŠKOLU
Arhiva dokumenata
CMS za škole logo
Osnovna škola "Slava Raškaj" Ozalj / Podgraj 10A, HR-47280 Ozalj / www.os-slava-raskaj-ozalj.skole.hr / ured@os-slava-raskaj-ozalj.skole.hr
preskoči na navigaciju