Uspješni na županijskim natjecanjima!

Autor: Blaženka Pavlović Mlačak, 9. 3. 2020.

Naši učenici i ove su godine sudjelovali na županijskim natjecanjima te bili vrlo uspješni.  Učenike i mentore primila je ravnateljica škole, čestitala im na uspjesima te uručila slatke poklone.

4. ožujka 2020. u Josipdolu je održano  Županijsko natjecanje iz matematike na kojem su nas predstavljali: Nena Lipšinić, iz 4. razreda, Mihael Hrastov,iz 5.. te Anja Tuškan iz 6.razreda. Anja Tuškan osvojila je 1. mjesto! Nena Lipšinić 6. mjesto, a  Mihael Hrastov 13. mjesto. Mentorica Anji i Mihaelu je Anita Tuškan, a Neni Jasminka Trpčić.

Uspješni su bili i učenici na natjecanju iz Tehničke kulture. U kategoriji Radiokomunikacije pobjednik je Antonio Kostelac a 2. mjesto je zauzeo Dominik Živčić – mentor Krunoslav Stupić iz RK Ozalj i Erih Neuhold.

U kategoriji Automatike  prvi je Luka Matko, drugi Antonio Sentigar,a treći Dominik Zajec. Njihov  mentor je  Predrag Matko.

6. ožujka 2020. održano je natjecanje iz Informatike na kojem je prvo mjesto zauzeo Luka Matko (kategorija Razvoj software-a). Lukin mentor je Predrag Matko.

Čestitamo učenicima i njihovim mentorima na odličnim rezultatima kojima nas čine ponosnima te promoviraju našu školu!

Izvor: Predrag Matko,