Županijska natjecanja - 2. dio

Autor: Jasenka Staničić, 31. 3. 2014.

Pripremila: Martina Domladovac Prstac, školska pedagoginja

Natjecanja u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje uglavnom su iza nas. Od posljednjeg izvješća o uspjehu učenika na natjecanjima evo još nekoliko rezultata.

Na županijskom natjecanju u poznavanju hrvatskog jezika Marija Lukunić iz 8.b osvojila je solidno 8. mjesto. Njezina je mentorica učiteljica Dušanka Galez. U poznavanju njemačkog jezika Lea Lipšinić iz 8.b osvojila je izvrsno treće,  Laura Car iz 8.a bila je također odlična - četvrta, a Tea Vrbetić  iz 8.a na jako dobrom osmom mjestu. Njihova mentorica je učiteljica Vedrana Mikuličin. Sedmaši su uspješno sudjelovali na županijskom natjecanju iz biologije: Maja Kranjčec  osvojila je 11. mjesto, Mihael Grdunac – 12. mjesto i Maja Golub – 14. mjesto. Mentorica im je učiteljica Jasminka Dizdarević Gvožđak). Mihaela Šimunić iz 5.b razreda osvojila je, uz potporu mentorice Ane Brunski, odlično 2. mjesto na županijskom natjecanju iz geografije . Čestitamo! Na natjecanju u poznavanju povijesti sudjelovalo je zaista mnogo učenika s mentoricom učiteljicom Marom Smičiklas: Anto Marjanović iz 7.b osvojio je prvo mjesto! On i Marko Udiković iz informatike jedini su  županijski prvaci ove godine, što treba posebno pohvaliti i na tome im čestitati! Ana Brkić bila je na solidnom 8. mjestu, a Marija Magdalena Vuljanić  na 11. mjestu. Od osmaša najbolja je bila Barbara Guštin na izvrsnom  2. mjestu (Čestitamo!) Lucija Grabovac  bila je jako dobra sedma, dok je Marija Lukunić osvojila 8. mjesto. Mariji posebno čestitamo na 8. mjestu iz dva teška predmeta, hrvatskog jezika i povijesti! I na kraju, na smotru likovnog stvaralaštva LIK upućeni su radovi naših učenika: Mihaele Šimunić, Luke Radovića, Tonija Bakale, Filipa Dejanovića, Lore Pleskine i Lucije Prebeg.  Njihov je mentor učitelj Denis Franušić.

Svim učenicima i mentorima čestitamo na vrijednim rezultatima!