Javni natječaj za davanje u najam školskog prostora

Autor: Andreja Plavetić, 5. 9. 2017.

Osnovna škola „Slava Raškaj“ Ozalj, Podgraj 10a, 47280 Ozalj na temelju
odluke Školskog odbora  objavljuje

J A V N I    N A T J E Č A J

za davanje u najam školskog prostora

Osnovna škola „Slava Raškaj“ Ozalj  daje u najam slijedeći prostor na adresi sjedišta:

a) Sportska dvorana

1. Predmet natječaja je najam sportske dvorane;
  2. Dvorana se daje u najam za sportske aktivnosti i druge programe koji se u njoj mogu izvoditi;
  3. Školska dvorana se iznajmljuje na vrijeme od trenutka sklapanja ugovora do 30.6.2018.godine u vremenu kada je prostor slobodan, odnosno, kada ga ne koristi škola. Prostor se ne iznajmljuje za vrijeme kolektivnih godišnjih odmora.
  4. Dvorana se daje u najam radnim danima od 19:00 h do 22:00h. Subotom i nedjeljom dvorana se daje u najam prema potrebama sportskih klubova, odnosno kalendaru natjecanja pojedinoga kluba; Dvorana se daje u najam bez upotrebe tople vode. Ponuditelj je obvezan navesti željeni termin te broj sati korištenja. Raspored korištenja napravit će se u dogovoru korisnika i škole.
  5. Cijena najma:
    - sportska dvorana, za vanjske korisnike (rekreacija) 140,00 kn/h za ugovoreni termin
    Sportski klubovi u ponudi trebaju dostaviti i popis korisnika po skupinama.

c) Škola daje u najam

Učionice i predvorje škole se iznajmljuju na vrijeme od trenutka sklapanja ugovora do  30.6.2018.godine u vremenu kada je prostor slobodan, odnosno, kada ga ne koristi škola. Prostor se ne iznajmljuje za vrijeme kolektivnih godišnjih odmora.

Učionice  se daju u najam radnim danima od 15:00 h do 22:00h. Predvorje se daje u najam radnim danima od 18:00h do 22:00h. Subotom i nedjeljom učionice i predvorje se daju u najam prema potrebama ponuđača. Učionice i predvorje se daju u najam bez upotrebe tople vode. Ponuditelj je obvezan navesti željeni termin te broj sati korištenja. Raspored korištenja napravit će se u dogovoru korisnika i škole.

1. Klasične učionice za nastavu 50,00 kn/h za ugovoreni termin
  2. Informatička učionica 100,00 kn/h  za ugovoreni termin
  3. Predvorje škole 80,00 kn/h za ugovoreni termin

Osnovna škola „Slava Raškaj“ Ozalj  daje u najam slijedeći prostor po Područnim školama:

1. PŠ Trg

Učionice i športska dvorana se iznajmljuju na vrijeme od trenutka potpisivanja ugovora do 30.6.2018.godine u vremenu kada je prostor slobodan, odnosno, kada ga ne koristi škola. Prostor se ne iznajmljuje za vrijeme kolektivnih godišnjih odmora.

Učionice i športska dvorana  se daju u najam radnim danima od 17:00h do 22:00h. Subotom i nedjeljom učionice i športska dvorana se daju u najam prema potrebama ponuđača. Učionice i športska dvorana se daju u najam bez upotrebe tople vode. Ponuditelj je obvezan navesti željeni termin te broj sati korištenja. Raspored korištenja napravit će se u dogovoru korisnika i škole.

1. Cijena najma
  • Klasične učionice za nastavu 50,00 kn/h za ugovoreni termin
  • športske dvorane 80,00 kn/h za ugovoreni termin

Ponude mogu dostaviti fizičke i pravne osobe.

Ovaj javni natječaj otvoren je tijekom cijele školske godine 2017/18.

Ponuda za najam mora sadržavati naziv, adresu, OIB, IBAN, ime i prezime fizičke osobe odnosno osobe ovlaštene za zastupanje ponuditelja pravne osobe, njegov OIB, i tel. kontakt osobe, vrstu aktivnosti koju ponuditelj želi provoditi u unajmljenom prostoru;
Ponude se dostavljaju na adresu škole u roku 10 dana od dana objave natječaja s naznakom „Za natječaj. Ne otvarati – ponuda za najam poslovnog prostora“ .
Ponude će se otvarati u tajništvu OŠ „Slava Raškaj“ Ozalj dana 19.9.2017.godine.
O rezultatu natječaja ponuditelji će biti pismeno obaviješteni.
Ponude s nepotpunom dokumentacijom, ponude koje ne odgovaraju uvjetima natječaja te ponude ponuditelja koji imaju dugovanja prema OŠ „Slava Raškaj“ Ozalj neće se razmatrati.

Povjerenstvo za izbor zadržava pravo odbiti svaku ponudu bez obveze prema ponuditeljima.
Za sve potrebne informacije o predmetu oglasa i za razgledavanje prostora zainteresirani se mogu javiti na telefon 047/731-112.

Ozalj, 5.9.2017.godine.

KLASA: 406-09/17-01/1