Klara Bogović, Marcel Dasović i Tihana Razumić nagrađeni na natječaju "Moja prva knjiga"

Autor: Jasenka Staničić, 31. 5. 2016.

Udruga KAlibra iz Karlovca svake godine provodi natječaj "Moja prva knjiga"  za učenike osnovnih škola iz cijele Hrvatske.Između dvadesetak poslanih radova iz naše škole najuspješnije su bile slikovnice koje su napisali i oslikali učenica 2. razreda PŠ Mali Erjavec Klara Bogović (mentorica Ljiljana Mikšić), učenik 3. razreda PŠTrg Marcel Dasović (mentorica Jasminka Trpčić) i  učenica 4. razreda matične škole Tihana Razumić (mentorica Irena Šimunić). Svi su dobitnici  takozvane poticajne nagrade.

Na 12. natječaj "Moja prva knjiga" stiglo je ukupno 781 dječja autorska slikovnica iz 210 osnovnih škola. Kvalitetnim i posebnim radovima i ove su godine postavili vrlo težak zadatak pred članice žirija, književnice Silviju Šesto i Sanju Pilić.

Zato čestitamo Klari,Marcelu i Tihani, kao i njihovim učiteljicama! Čestitamo svima koji ste se upustili u pustolovinu stvaranja vlastite priče! Ako ovaj put niste nagrađeni, nemojte se obeshrabriti nego i dalje uživajte u stvaranju!