Završna školska svečanost i podizanje zelene zastave

Autor: Jasenka Staničić, 12. 6. 2015.

Završnom školskom priredbom obilježili smo kraj još jedne nastavne godine. Učenici su izveli nekoliko vedrih  i šaljivih scenskih, glazbenih i plesnih točaka. Ravnateljica Gordana Basar škole pozvala je učenike koji su nas uspješno predstavljali na  na županijskim i državnim natjecanjima, kao i njihove mentore da izađu na pozornicu radi zajedničkog fotografiranja. Također, javno je zahvalila ustanovama i tvrtkama koje su tijekom protekle školske godine surađivale sa školom ili joj pružile materijalnu potporu u provedbi različitih odgojno-obrazovnih sadržaja. U ime Grada Ozlja zahvalnicu je primila gradonačelnica Gordana Lipšinić.

Završni dio svečanosti bio je posvećen proslavi obnove statusa u Međunarodnoj mreži ekoškola i podizanju zelene zastave pred školskom zgradom. Nakon 10 godina naša škola dobiva zlatni status ekoškole.  Ovim smo činom simbolično obilježili ekološku usmjerenost odgoja koja se u praksi ostvaruje u brojnim nastavnim sadržajima, ali i  putem volonterskih akcija čišćenja i uređivanja okoliša.

Velika hvala Gradu Ozlju na uplati članarine! Zahvaljujući njima i dalje ostajemo u velikoj Međunarodnoj mreži ekoškola.

Školski zbor - "Djeca nose svjetove na dlanu"

Prvašići su pokazali kako dobro znaju "Abecedu"

Mali recitatori iz 2.r.

Razigrana pjesma 3. razreda