Svečana podjela svjedodžba za učenike osmog razreda

Autor: Jasenka Staničić, 30. 6. 2014.

Učenici osmog razreda oprostili su se od svojih učitelja na završnoj priredbi na kojoj su im razrednice Sandra Prebeg i Dušanka Galez  svečano podijelile svjedodžbe. Ukupno 15 učenika nagrađeno je za odličan uspjeh i uzorno vladanje tijekom osmogodišnjeg školovanja. Marko Udiković Mejaški  iz 8.a proglašen je učenikom generacije. Istakao se na natjecanju iz informatike kao županijski prvak te svojim iznimno uzornim ponašanjem.  Marko je cijelo vrijeme školovanja  ustrajno  promicao trajne ljudske vrijednost. Njegova razrednica Sandra Prebeg naglasila je kako je Marko uvijek širio dobre vibracije i međusobno prihvaćanje u razredu. Uz vrijednu  nagradu Učiteljskog vijeća dodijelila mu je i posebnu pohvalnicu – Ponosnicu za promicanje tolerancije.

Na ovoj veoma lijepoj svečanosti učenici 8.a i 8.b razreda pokazali su svoje umjetničko stvaralaštvo te se na dostojanstven i svečanome trenutku primjeren način oprostili od osnovne škole. Bila je ovo iznimno dobra generacija marljivih učenika uzornoga ponašanja.

Marko Udiković Mejaški -

učenik generacije